ТМ "Нова Сила" - інтернет магазин автозапчастин

Як правильно самостійно помити автомобіль

07/02/2019
Як правильно самостійно помити автомобіль

 

Для того, щоб автомобіль був чистий, не обов'язово завжди користуватися послугами автомийок.

Якщо ви настільки любите ваш автомобіль, що не довіряєте його мийку нікому, то важливо упевнитися в тому, що ви самі все робите правильно. Найпоширеніші помилки у догляді за чистотою автомобіля.

Ви миєте автомобіль при яскравому сонці

Мийка автомобіля в ясний день здається досить безпечною і корисною ідеєю, проте яскраве сонце дуже швидко висушує краплі води, залишаючи на фарбі цятки і зводячи вашу роботу нанівець. В ясну погоду автомобіль краще мити вранці або ввечері, коли промені сонця не настільки інтенсивні.

Холодна вода, яка потрапляє на нагріте залізо кузова, може призводити до появи мікротріщин, які прискорять руйнування лакофарбового покриття. Крім того, крапельки води на сонці представляють собою микролінзи, концентрують ультрафіолетові промені, що руйнують фарби і лаки. Піна просто висохне під променями сонця, не встигнувши виконати свою основну функцію.

Якщо погода сонячна, то покривати повністю піною весь автомобіль не варто. Потрібно наносити піну ділянками. Піна повинна знаходитися на поверхні автомобіля 3-4 хвилини.

Ви миєте автомобіль засобом для миття посуду

Зупиніться! Такі засоби хороші лише для посуду, а ось у відношенні до фарби автомобіля вони діють дуже агресивно, і в результаті на фарбі можуть з'явитися тріщини у вигляді павутинок. Для миття машини слід використовувати тільки автохімію, в іншому випадку через наявність у складі кислоти або лугу можна пошкодити фарбу авто або ж у принципі не відмити плями. Для видалення сильного забруднення існують додаткові хімічні засоби, якими кузов обробляється до нанесення шампуню. Деякі експерти радять використовувати автомобільний шампунь не частіше 2-3 разів на місяць.

 

Ви використовуєте лише одне відро з водою

А потрібно два: одне для мильної води, а друге - для ополіскування. Якщо споліскувати автомобіль тією ж мильною водою, то ви ризикуєте подряпати фарбу і нанести назад весь бруд, яку=ий так ретельно змивали.

Ви миєте автомобіль знизу вгору

Так ви тільки відбираєте у себе час - бруд і мило потрапляє на вже відмиті ділянки і вам доводиться перемивати все знову.

Ви не миєте шини

Шини - найбрудніше місце автомобіля, тому не забувайте і про них. Чим чистіші шини, тим чистіші всі прилеглі до них частини.

Миємо обережно

Для миття автомобіля вручну слід користуватися поролоновими губками різних розмірів для зручної мийки частин машини. Губки для миття автомобіля повинні бути з великими порами. І чим більші пори, тим краще. Тоді бруд в порах буде менше затримуватися і добре вимиватися при полосканні губки. Не потрібно робити кругові рухи губкою: тільки прямолінійні рухи. Якщо робити колоподібні рухи при митті, тоді губка починає працювати як абразивний матеріал.

Не забудьте про антену

У багатьох автомобілів є висувні антени, що можуть забруднюватися і затягувати цей бруд при складанні. Якщо протерти антену вощеним папером, то бруд і волога буде накопичуватися на ній набагато менше.

Ви не чистите тримачі для стаканів

Це благотворне місце для скупчення бактерій і мікробів, особливо, якщо у тримачі потрапляють краплі і бризки напоїв. Покладіть висувну частину тримачів в посудомийну машину на 20-хвилинний цикл, а потім витріть насухо. Якщо вони у вас не витягуються, то протріть їх мильною губкою або вологими спеціальними серветками і витріть насухо.

Ви не приділяєте увагу приладовій панелі

Ми часто чіпаємо приладову панель, не віддаючи собі звіт в тому, що тут тепло, циркулює повітря, а мікроби це обожнюють. Регулярно протирайте панель і повітряні решітки дезінфікуючими серветками.

Підлогові килимки

Це одне з найбрудніших місць в автомобілі - на підошвах взуття ми приносимо бруд, пісок і пил. Щоб підтримувати килимки в порядку, їх потрібно вибити або пропилососити, протерти плями і висушити.

Ви опускаєте шибки, коли вони ще мокрі

Автомобіль повністю висихає за 2-3 години. Більшість людей про це не знають і часто опускають скла, коли ще не вся волога висохла і через це з'являються розводи на склі.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук