ТМ "Нова Сила" - інтернет магазин автозапчастин

Ціна

Фільтри товарів

Тип
В наявності
Ціна

грн.  –  грн.

  • 0грн.
  • 24602грн.
Бренд
    Більшеменше (142)

Автоелектроніка

0302863
+
407.00 грн.
Кількість світлодіодів Колір світіння2 Кольорова температура
0302859
Зв'яжіться з нами за ціною
Кількість світлодіодів Колір світіння2 Кольорова температура
0388480
+
10.00 грн.
Кількість ламп в упаковці Кількість світлодіодів Кольорова температура2
0384050
+
6.00 грн.
Кількість ламп в упаковці Кількість світлодіодів Кольорова температура2
0386490
Зв'яжіться з нами за ціною
Вид180 Вт Довжина шланга подачі повітря5,7 м Довжина шнура живлення3 м
0386500
+
451.00 грн.
ВидОднопоршневий Довжина шланга подачі повітря5,7 м Довжина шнура живлення3 м
0388560
+
6.00 грн.
Кількість світлодіодів Кольорова температура Потужність5 Вт
0388500
+
12.00 грн.
Кількість ламп в упаковці Кількість світлодіодів Кольорова температураТеплий білий
0388490
Зв'яжіться з нами за ціною
Кількість ламп в упаковці Кількість світлодіодівТеплий білий Колір світіння
0394810
+
3.00 грн.
Кількість світлодіодів Кольорова температура Потужність5 Вт
0386510
+
474.00 грн.
ВидОднопоршневий Довжина шланга подачі повітря5,7 м Довжина шнура живлення3 м

    Автоелектроніка
    Автоелектроніка – це широке розмаїття девайсів, цифрових засобів, які є вірними помічниками водію при їзді. Це – саме те, що підбирає оптимальний маршрут, полегшує паркування та захищає автомобіль від викрадення. 

    Якою буває автоелектроніка?
    На сьогоднішній день автоелектроніка так сильно закріпилася в житті автомобілістів, що близько 45% вартості автомобіля становить саме вона. Деякі настільки захоплюються «фаршируванням» транспортного засобу, що перетворюють його в такий собі комп’ютер на колесах.
    Одна з найпопулярніших категорій в автоелектроніці пов’язана зі звуком. Автомагнітоли із сабвуферами вже давно стали частиною життя, скрашуючи довгі поїздки музикою або останнім ефіром новин по радіо. Ті ж, хто найбільше любить музику, оборудують в автомобілі цілу акустичну систему. «Нова Сила» пропонує найкращі комплектуючі до неї від колонок до кабелів.
    Серед необхідної автоелектроніки одне з перших місць посідає система автосигналізації, саме вона першою стає на заваді любителям влізти до чужого автомобіля, подаючи сигнал про взлом. Двостороння сигналізація, наприклад, не лише вмикає сирену та блокує дверцята, а й подає інформацію про захист автомобіля на брелок або смартфон власника. 
    GPS-навігатори закоренилися як гаджети основної необхідності: саме вони знаходять підходящий маршрут до місця призначення. Вони попереджають про затори та при необхідності вказують шлях до найближчої лікарні.
    При ДТП або при можливому конфлікті на дорозі незамінним є відеореєстратор: його фіксація допоможе вам відстояти свою правоту або при необхідності отримати страхову виплату. 
    Автопилосос, зволожувач повітря і мийки високого тиску допоможуть вам тримати свій транспортний засіб в чистоті, а зарядні для портативних пристроїв та прикурювачі стануть в нагоді при потребі підзарядити девайс або запалити цигарку.
    Ще одна категорія - вимірювальні та зарядні пристрої, до якої входять такі важливі автомобілісту пристрої як зарядні для акумуляторів, індикатори напруги, пуско-зарядні пристрої з тестерами напруги
    До автоелектроніки відносять автосвітло з його комплектуючими, куди входять галогенові, ксеонові, Led-лампи, а також лампи розжарювання. Автосвітло включає також протитуманні та світлодіодні фари.
   
Лампочки для фар
    Підбір  лампочок для фар автомобіля – клопіткий процес, оскільки вони в залежності від їхнього виду виділяють світло по-різному: деякі видають більше, деякі – менше. Найяскравішим прикладом слабших фар вважаються фари з лампами розжарювання. Всередині ламп немає нічого, окрім вакууму та вольфрамової нитки. Хоча вони й видають небагато світла, але ще й сьогодні поширені в удосконаленому вигляді.
    Галогенові лампи, порівняно з лампами розжарювання, видають у 2-2,5 разів більше світла та мають подовжений у 2-4 рази строк служби. Різні типи галогенових ламп мають свою специфіку встановлення і підключення до фари та бортової електроніки, тому отримують різне маркування. Найпоширенішим серед них на даний момент є H4.
    Ксеонові лампи є найбільш економічними, оскільки всередині лампи знаходиться іонізований ксеон, а замість спіралі  – два електроди. Простіше кажучи, інертний газ – це запал, який і виділяє справжнє біле світло. Мінусом даних ламп виступає те, що для кожної з них необхідний блок розпалу.
    Світлодіодні лампи – це удосконалена версія звичайних ламп. Їхня основа складається зі світлодіодів, які виділяють потужне біле світло. Порівняно зі звичайними, ці лампи є більш економічними, більш яскравими та довговічнішими. Одна з їхніх сильних переваг – нечутливість до ударів. Світлодіодні лампи встановлюються зазвичай в  престижні моделі автомобілів.
Під час покупки автоелектроніки варто зважати на якість пристроїв, тому «Нова Сила» пропонує своїм клієнтам лише провірені та варті довіри пристрої.